Asansörlü Nakliyat

Ülkemiz hızla gelişen bir yapıya sahip olması ile artık binalar çok katlı olmaktadır. Bu binalarda yaşayan kişilerin evlerini taşımaları gerektiğinde eşyalarının zarar görmemesi için asansörlü nakliyat sistemleri kullanılmaktadır. Son teknolojiye sahip olan asansör sistemleri ile bina merdivenlerini kullanmadan eşyaları araçlara almakta ve güvenli bir nakliyat süreci oluşturulmaktadır. sehirdensehirenakliyat.com olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren firmaları sizlere sunmaktayız. Firmalar ile iletişime geçmeniz halinde bütçenize en uygun fiyatı sunabilmek amacıyla ücret talep etmeden adresinize bir ziyaret gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde sunulan teklifin kabul edilmesinin ardından ise nakliyat için hazırlanan eşyaları asansör sistemleri ile araçlara alınmaktadır. Yeni evinizin de üst katlarda olması halinde asansör sistemlerini kullanmaya devam edilmektedir.

Paketleme ve Ambalajlama

Eşyaların taşınması sırasında hasar görmemesi amacıyla üst düzey koruma önlemleri alınmaktadır. Bunlar arasında ise paketleme ve ambalajlama için kullanılan ambalaj malzemesinin TSE standartlarında olması bulunmaktadır. Kaliteli malzeme ve her eşyanın cinsine uygun malzeme kullanarak paketleme yapılmaktadır. Bu şekilde taşınma sırasında yorulmanızı ve zaman kaybı yaşamanızı önlenmektedir. Mobilyalarla elektronik eşyaların nakliye sırasında güvende olması için önce demontajını yapılmaktadır. Ardından koruma altına alarak araçlara yüklenmektedir. Yeni adresinizde de eşyaların yerleştirilmesi işlemini yaparak yeni evinizin normal yaşantınıza hazır olmasını sağlanmaktadır. Stres yaşamadan ve yorulmadan evinizi ya da ofisinizi taşımanız için işinde uzman ve sıfır hata ile çalışan ekipler ile hizmet verilmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat

Bulunduğunuz ilden farklı bir ile taşınmanız için var olan Şehirler arası nakliyat hizmetleri, sizlere sunulmuş olan firmalar ile artık çok daha kolay olmaktadır. Şehirler  arası nakliyat hizmetini bu alanda deneyimli ekipler ile vermekte ayrıca kapalı kasa araçlar kullanarak uzun yolda eşyaların eşyaların iklim şartlarından etkilenmesini önlemektedir. Uzun yola çıkan eşyaların maksimum koruma altında olmasını sağlamanın yanında ayrıca sigortalı nakliyat yaparak ilave önlemler alınmaktadır. Firmalar kurumsal oldukları için hizmet kalitelerinden ödün vermemektedir. Nakliyat yapmadan önce hazırlanan sözleşmeyi ve sigorta poliçesini teslim etmekte bu şekilde sonradan ilave maliyetler ile karşılaşmayacağınızdan emin olmanızı sağlarlar. Detaylı bilgi için firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın