Eşya Depolama

Nakliyat sektörüne yenilikler getirmeye devam eden firmalar şehir merkezine yakın güvenli depoları ile eşya depolama hizmeti vermektedir. Bu hizmetleri ile eşyalarının tümünü ya da bir kısmını bir süre için kullanmayacak kişiler için pratik çözümler üretilmektedir. En üst düzeyde güvenlik önlemleri alınmış depolarına koyulan eşyalarınız istediğiniz süre boyunca hiçbir zarar görmeden kalmaya devam etmektedir. Eşyalarınızı depolarına koymak istediğinizde bunun için firmalar ile iletişime geçmenizin ardından ekipler adresinize gelecektir. Önce eşyaların paketleme ve ambalajlaması yapılarak nakliyata hazır hale getirilecektir. Ardından firmamıza ait araçlar ile eşyalar depolara götürülecek ve kendilerine ayrılan bölüme istiflenecektir. Eşyaları almak istediğinizde bunu belirtmeniz üzerine firmalar araçlarıyla ekiplerimiz istediğiniz adrese nakliyesini gerçekleştirecektir.

Paketleme ve Ambalajlama

Sizler için çok kıymetli olan eşyalarınızın nakliye ya da depolama sırasında zarar görme ihtimali stres nedeni olmaktadır. Bunun olmaması için firmalar paketleme ve ambalajlama desteği vermektedir. Eşyaların zarar görmemesi ilk önceliğimizdir ve bunun için kaliteli ambalaj malzemeleri kullanmaktayız düşüncesine sahip firmalar sizlere sunulmaktadır. Her eşya için cinsine uygun malzeme ve teknik kullanan deneyimli firmalar, maksimum koruma olmasını sağlamaktadır. Mobilyalar ve elektronik eşyaların sökülmesi yeni adreste de montajı ustalar tarafından yapılmaktadır. Kırılma ihtimali yüksek eşyalar için ilave önlem olarak içleri köpüklü kutular kullanılmaktadır. Eski adreste bu şekilde toplanan eşyalar yeni adrese taşındığında ise isteğinize göre yerleştirilmektedir. Getirilen bu yenilik ile ev taşımak artık yorucu ve sıkıntılı bir süreç olmaktan çıkmaktadır. Türkiye çapında olan firmalar ile kentinizin tüm ilçelerine ve yeni bir şehre sorun yaşamadan taşınmanız mümkün olmaktadır.

Sigortalı Nakliyat

Nakliyat firmalarının artması ve yaşanan bazı sorunlar nedeniyle güvenilir nakliyat firması ile çalışmak önem taşımaktadır. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde mutlaka sigortalı nakliyat yapan firma seçmeniz gerekmektedir. sehirdensehirenakliyat.com sitesi olarak bütün insanlara bu şekilde hizmet veren ve eşyaların olabilecek kazalara karşı sigortalanmasını sağlayan firmaları sizlere sunuyoruz. Size özel nakliyat çözümlerini öğrenmek için firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın