Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörünün deneyimli firmaları evden eve nakliyat alanında uzmanlaşmış personelleri ile garantili olarak hizmet vermektedir. Şehrinizde evinizin ve ofislerini eşyaları zarar görmeden ve zaman kaybı yaşamadan taşımalarını sağlamaktalar. Firmaların dinamik ve öz veri ile çalışan ekipleri eşyaların güvenliği için üst düzey önlemler almaktadır. Firmalar ile iletişime geçmeniz halinde fiyat teklifi telefonda değil evinize yapılacak ziyaret sonrasında verilmektedir. Bu şekilde bütçenize en uygun nakliyat çözümleri üretilmektedir. Planlı çalışmanın önemini bilmekte uygun olduğunuz günü öğrenerek o gün için taşınma planı oluşturulmaktadır. Ziyaret sırasında eşyaların miktarını tespit eden eksper arkadaşlar taşınma günü için yeterli sayıda personelin adresinize gelmesini sağlamaktadır. Nakliyat yetkili kişilerin koordinasyonu ile gerçekleştirilmekte ve sizin bu sırada normal yaşantınıza devam etmeniz sağlanmaktadır.

Asansörlü Nakliyat

Teknolojiyi yakından takip eden ve geliştirilen modern portatif yük asansörlerini de bünyesinde barındıran firmalar ile hizmet almaktasınız. Bu şekilde en yüksek binalarda yaşayan kişilere dahi verilen asansörlü nakliyat hizmeti ile sorun yaşamadan taşınmalarını sağlamaktalar. İlave ücret almadan verilen bu hizmet ile bina merdivenlerini kullanmamakta ve bu şekilde eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında ortaya çıkacak riskleri de önlemekteler. Paketleme ve ambalajlama yapılarak koruma altına alınacak olan eşyaları bina önüne getirilip kurulan asansörün liftlerine yükleyerek araçlara alınmaktadır. Bu sistemi yeni adresinde üst katlarda olması halinde devam ettirilmektedir. Asansör kullanımı ile eşyalar için konforlu olduğu gibi hızla sonuçlanan bir nakliyat süreci oluşturulmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat

Bulunduğunuz kentin dışına taşınmanız gerektiğinde bunun için firmalar deneyimli ekipleri ile şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Hangi il ve ilçeye taşınıyor olduğunuz fark etmeksizin hizmet aynı kalitede götürülmektedir. Dikkatle paketlemesi yapılan eşyalar içleri süngerle kaplanmış kapalı kasa araçlara yüklenmektedir. Yapılan plan ile eşyaların yeni adrese ulaşacağı saat belirtilerek sizin gereksiz zaman kaybı yaşamanız da önlenmektedir. Yeni adrese nakliyesi gerçekleştirilen eşyalar isteğinize bağlı olarak yerleştirilmekte ve yeni eviniz size hazır olarak teslim edilmektedir. Sigortayı bütün müşterilerimize ücretsiz olarak yapmakta bu şekilde stres olmayacakları bir taşınma süreci yaşamalarını sağlamaktalar.

Bir cevap yazın