Güneş Nakliyat

Güneş Nakliyat

Güneş Nakliyat uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimi ile müşterilerinin bireysel ve kurumsal nakliyat çözümlerini en iyi şekilde karşılamayı başaran köklü bir firmadır. Türkiye çapında hizmetleri ile her geçen gün ün salmaya devam etmektedir.

Güneş Nakliyat nakliyat alanında yılların tecrübesine sahip olan bir firmadır. Şirketimiz sektördeki yenilikleri güncel olarak takip etmekte ve uygun olanları hizmetlerinde uygulamaktadır. Sahip olduğumuz vizyonumuz sayesinde nakliyat sektöründe çalışmakta olan diğer şirketlere örnek olmaktayız. Lider konumunda bulunduğumuz bu sektörde, konumumuzun hakkını vermek ve gereken kalitede hizmeti müşterilerimize ulaştırabilmek için tüm imkanlarımızı kullanmaktayız. Elde ettiğimiz gelirleri, müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak amacıyla şirketimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için kullanmaktayız. Kaynaklarımızın bu yönde kullanılmasını gören müşterilerimizin de taktirini toplamaktayız.

Daha önce ev taşımayan insanlar için nakliyat işlemlerinin oldukça yorucu olduğunu belirtmek isteriz. Ancak Güneş Nakliyat olarak bu yorgunluğun tamamını üstlenmekte ve müşterilerimizin çaba harcamasına gerek kalmadan eşyaları taşımaktayız. Bu sayede, hem müşterilerimizin iş hayatlarından geri kalmalarını hem de nakliyat sırasında çekecekleri zorluklar yüzünden oluşacak stres olmalarını engellemekteyiz. Bu özelliğimiz sayesinde müşterilerimizin aldıkları hizmetten mutlu olmalarını sağlamakta ve olumlu geri bildirimler almaktayız.

Hizmet Kalitemiz

Şirketimiz köklü bir nakliyat şirketi olması sebebiyle pek çok soruna hızlı çözüm getirme yetisine sahiptir. Ekibimizde bulunan personellerimiz yıllardır bizimle birlikte çalışmakta olan tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Buna bağlı olarak şirketimizde oluşan aile ortamı sayesinde herkes işini severek yapmaktadır. Bu da vizyonumuz açısından oldukça olumlu sonuçların ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyet seviyesini arttırmak için personellerimiz hakkında fikir ve öneriler almakta, gereken müdahaleleri en kısa sürede yapmaktayız. Bu sayede ortaya çıkan herhangi bir sorunun başka müşterilerimize yansımasına engel olmaktayız.

Vizyonumuz çerçevesinde sunmakta olduğumuz kaliteli hizmeti tüm vatandaşlarımıza ulaştırmak için tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Şehirlerin ve yolların özelliklerine göre farklı personeller ve şoförler görevlendirmekte, yol koşullarına uygun araçları tahsis etmekteyiz. Bu yaklaşımımız sayesinde uzun yolda dahi eşyaların en ufak çizik bile almadan hedeflenen konuma ulaştırılmasını sağlamaktayız. Sorunsuz nakliyatın yanında müşterilerimizin uygun fiyata hizmet almasını mümkün kılmaktayız. Uygun fiyat politikamız sayesinde maddi gücü düşük olan vatandaşlarımızın dahi eşyalarını dahi istenilen yere taşıyabilmekteyiz. Bu yaklaşımımızla müşterilerimizle aramızda güçlü bir bağ kurmakta ve şirketimizin geleceğini garanti altına almaktayız.


İletişim Bilgileri

İl
Tüm Türkiye geneli geniş şube ağı
İlçe
Türkiye çapında tüm ilçelerde aktiftir.
Adres
E-Posta
Cep Telefonu
0531 522 97 17
Web Sitesi

Bir cevap yazın