Nakliyat Ambalajlama

Ev taşımak eskiden oldukça zahmetli ve sıkıntılı bir süreç olmaktaydı. Bu sıkıntıların ortadan kalkmasını  firmalar verdiği profesyonel hizmet ile sağlamaktadır. Evinizi taşımanız gerektiğinde bunun için firmalar ile iletişime geçmeniz halinde eşyaları toplamak için zaman kaybı yaşamanıza gerek kalmayacaktır. Firmaların deneyimli ekiplerinin yapacağı paketleme ve ambalajlama ile eşyalar hızla toplanacak ve üst düzey koruma altına alınacaktır. Müşterilerimizden sadece özel eşyalarını toplamalarını geri kalan eşyaların toplanması işlemini bize bırakmalarını istenmektedir. Bu şekilde eşyalar cinsine uygun malzeme ve teknik kullanılarak koruma altına alınmaktadır. Sektöre getirdikleri yenilikler arasında ise yeni adresinizde eşyaların yerleştirilmesi yer almaktadır. Bu şekilde taşınmak artık sizler için kolay ve sorunsuz bir süreç olmaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Türkiye çapında olan anlaşmalı firmalar, şehrinizin bütün ilçelerinde yaşayan kişiler için üstün kalitede evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de şehirler arası nakliyat hizmetleri ile size çözüm sunmaktalar. Evinizi taşımanız gerektiğinde bunun için güvenilir bir firma arayışında olmanız normaldir. Firmalar oluşturduğu geniş memnun müşteri portföyü ile de güven konusunda en önde yer almaktadır. Hizmet kalitelerinin yüksek olması kadar müşterileri memnun eden diğer bir konu ise bütçelerine uygun fiyat çözümleri üretiyor olmalarıdır. İşine ve sizlere saygısı ile fiyat teklifini asla telefonda vermemekteler. Bunun yerine ücret talep etmeden adresinize ziyaret gerçekleştirmekte ve eşyaları gördükten gerekli diğer bilgileri aldıktan sonra teklifi sunulmaktadır. Planlı çalışarak aksilikleri asla sizlere yansıtmayan firmalar ile iletişime geçmelisiniz.

Sigortalı Nakliyat

Nakliyat sektöründe deneyimli ve kurumsal firmaları işlerinde hata kabul etmediğini bilmekte ve bunun için işinde uzman kişiler ile çalışmaktadır. Gerekli bütün önlemleri alıyor olsalar da eşyaların trafiğe çıktığı anlarda istenmeyen kazalar olabileceğini bilmekteler. Bu nedenle de nakliyat öncesinde eşyaların gerçek değerini belirlemekte ve sigorta yapılmaktadır. İlave ücret talep etmeden sigortalı nakliyat yaparak sizin de içinizin rahat olacağı bir nakliyat süreci yaşamanızı sağlarlar. Sigortayı tüm nakliyat süresince devam ettirmekte ancak ekipler işlerini tamamlayarak adresinizden ayrıldığında sonuçlandırmaktalar.

Bir cevap yazın