Ofis Taşımacılığı

Nakliyat sektöründe dikkatle verilmesi gereken hizmetler arasında ofis taşımacılığı ilk sırada yer almaktadır. İşlerin yürütüldüğü ofislerin kısa zamanda taşınması kadar bu sırada eşyaların zarar görmemesi de çok önemlidir. Bu nedenle ofisinizi taşımanız gerektiğinde sehirdensehirenakliyat.com sitesinde yer alan firmalar gibi deneyimli bir firmayı tercih etmeniz doğru olacaktır. Profesyonel bir ekip ile hizmetlerini sunmakta olan firmalar, eşyaların güvenle taşınması için üst düzey önlemler almaktadır. Güvenin önemli olduğunu bilmekte ve çalışan bütün personelin gerekli güvenlik taramasından geçmesini sağlamaktayız. Ofiste bulunan kıymetli evrakların nakliye sırasında kaybolma riski olmaması için kilitli kasalar kullanılmaktadır. Türkiye çapında firmalar şehrinizde bulunan ofislerin tüm ilçeler ve gerektiğinde şehir dışına taşınmasında hızlı ve güvenli çözümler sunmaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama

Ofis eşyalarının güvenli olarak nakliyesinde alınan ilk önlem paketleme ve ambalajlama olmaktadır. TSE standartlarında kaliteli malzeme kullanmaya önem verilmektedir. Firmaları tercih etmeniz ile oluşturulan taşınma planı kapsamında yeterli sayıda personel ile ofise gelinmektedir. Ekibin bir kısmı yukarıda eşyaların paketlemesini dikkatle yaparken diğer bir kısmı da bina önüne getirilen portatif yük asansörünün kurulumunu yapmaktadır. Ardından nakliyeye hazır hale getirilen eşyalar asansör ile araç içine alınmaktadır. Ofis eşyalarının birbirine benzer olması nedeniyle karışıklık yaşanmaması için her masanın eşyası ayrı olarak toplanmaktadır. Kapalı kasa araçlar ile nakliye gerçekleştirilmekte eşyaların trafiğe çıktığında hava şartlarından etkilenmesi de önlenmektedir. Yeni ofiste eşyaların yerleştirilmesi işlemi yapılmakta ekipler işini tamamlayarak adresinizden ayrılmaktadır.

Sigortalı Nakliyat

Site ekibi olarak modern nakliyat yöntemleri kullanan ve  güvenli bir taşınma sürecini sizlere sağlayan firmalar ile anlaştık. Buna rağmen istenmeyen kazaların olabilme riskini de bilmekte bunun için sigortalı nakliyat yapılmaktadır. Yapılan ücretsiz ekspertiz ile eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktalar. Nakliye öncesinde yapılan sigortanın poliçesini teslim etmekte ve içinizin rahat olmasını sağlamaktalar. Her ofisin eşyasının farklı olduğunu bilerek bütçenize uygun fiyat çözümleri sunulmaktadır. Nakliyat öncesinde sözleşme yaparak bu şekilde nakliyatın tamamlanmasından sonra sürpriz maliyetler ile karşılaşmayacağınızdan emin olmanızı sağlamaktalar. Size özel nakliyat çözümleri hakkında bilgi almak için firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın