Parça Eşya Taşımacılığı

Nakliyat sektörünün köklü firmaları uygun fiyatlı nakliyat çözümleri arayan kişiler için getirilen çözümleri arasında parça eşya taşımacılığı hizmetini de sunmaktadır. Firmalar uzun yıllardır edindiği deneyim ile sunduğu bu hizmetler sayesinde parça eşyalarınızı uygun fiyatlar ile istediğiniz adrese göndermenizi sağlamaktadır. Aynı yöne doğru taşınacak olan eşyaları aynı araç ile nakletmekte ve maliyeti düşürmekteler. Bu hizmetler ile yazlığınıza ya da öğrenci yakınınızın evine eşya gönderme isteğinizin gerçek olmasını sağlamaktalar. Evini ya da ofisini daha uygun maliyetler ile taşımak isteyen kişiler de bu hizmetler ile amaçlarına ulaşabilmektedir. Yetkili arkadaşların denetiminde eşyalar teslim alınarak araç içinde kendine ayrılan bölüme yerleştirilmekte ve tam belirlenen sürede de istenen adrese hiçbir hasar görmeden teslim edilmektedir.

Paketleme ve Ambalajlama

Eşyaların güvenliği nakliyat sırasında en önemli konudur. Bu nedenle firmalar TSE standartlarında kaliteli malzeme kullanmakta paketleme ve ambalajlama desteği vermekteler. Her eşyanın cinsine uygun olan tekniği ve malzemeyi kullanarak koruma altına alınmaktadır. Evinizi taşımak için firmalarla iletişime geçmeniz halinde özel eşyalarınızı toplamanız yeterli olacaktır. Geri kalan tüm eşyaların toplanması işlemi deneyimli ekipler tarafından hızla yapılacak ve nakliyatın mümkün olan en kısa sürede tamamlanması sağlanacaktır. Nakliye için hazır hale getirilen eşyaların üst katlarda olması halinde asansörlü nakliyat hizmetleri devreye girmektedir. Bu şekilde eşyalar güvenli olarak araçlara alınmakta ve hedef adrese ulaştırılmaktadır.

Depolama

Sizler için çok kıymetli olan ağır eşyalarınızı bir süre için kullanmayacak olduğunuzda bunların güvenli olarak kalması için firmalar eşya depolama hizmeti vermektedir. Türkiye çapında bir çok noktada firmaların depoları da bulunmaktadır. Depolama hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde firmalar personelleri ve araçları tarafından adresinizden eşyalar alınmakta depolara getirilmektedir. Burada istediğiniz süre boyunca kalmakta ardından istediğiniz adrese teslim edilmektedir. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan firmalar hizmet kalitesinden ödün vermemekte bunun yanında düşük kar marjı ile çalışmaktadır. Bu şekilde bütçenize uygun fiyatlar bulmanız mümkün olmaktadır. Nakliyat sektörüne yenilikler getirmeye devam etmekte ve her müşterisi için özel nakliyat çözümleri üretmekte olan firmalara hızlıca ulaşın.

Bir cevap yazın