Şehirler Arası Nakliyat

Kişilerin çeşitli sebeplerden dolayı bulunduğu kentten başka bir kente taşınması gerekmektedir. Bu durumda anlaşmalı nakliyat firmalarımız  şehirler arası nakliyat hizmeti ile sorun yaşamadan taşınmalarını sağlamaktadır. Kurumsal olarak hizmet veren firmalar, müşterilerinin eşyaları için maksimum koruma önlemleri almaktadır. Ülkemizin bütün noktalarına sizler için hizmet götürmekte sunulan profesyonel çözümler ile zaman kaybının en aza inmesini sağlamaktalar. Firmalar ile iletişime geçmeniz halinde bütçenize en uygun fiyat teklifini sunabilmek için adresinize firmalar tarafından ziyaret gerçekleştirilmektedir. Bu ziyaret ile eşyaları görmekte ve yeni taşınacağı adres hakkında bilgi alırlar. Teklifi onaylamanızın ardından ise sözleşme yapmakta ve verdiğimiz fiyatın kesin olduğundan emin olmanızı sağlamaktalar.

Paketleme ve Ambalajlama

Planlı çalışmanın önemini bilmekte ve bunun için taşınma planını oluşturan firmalar sizleri memnun etmekte kolay bir yöntem izlerler. Yetkili arkadaşlar ile oluşturulan planı uygulamakta ve eşyaların başında olmanıza gerek olmadan taşınmanıza gerek kalmamasını sağlamaktalar. Öncelikle paketleme ve ambalajlama yapmakta nakliye sırasında eşyaların hasar görme riskini ortadan kaldırmaktalar. TSE standartlarında kaliteli malzeme ve özel teknikler ile bu alanda uzman ekipler ile koruma altına alınmaktadır. Nakliyeye hazır olan eşyaları portatif yük asansörler ile araçlara alınmaktadır. Yeni adreste de asansörlü nakliyat yapmaya devam edilmektedir. Kapalı kasa araçlar kullanılmakta ve eşyaların trafiğe çıktığı zamanlarda olumsuz hava şartlarından etkilenmesini önlemektedirler. Yeni adrese taşınan eşyaların yerleştirilmesi işlemini yaparak hızla yeni evinizde normal yaşantınıza başlamanızı sağlamaktalar.

Sigortalı Nakliyat

Kurumsal nakliyat firmaları müşterilerinin içinin rahat olacağı bir nakliyat süreci yaşamasını sağlamaktadır. Bunun için istenmeyen kazalara karşı önlem almakta sigortalı nakliyat yapmaktalar. Yapılan ücretsiz ekspertiz ile eşyaların gerçek değerini belirlemekte ve sigortayı ekipler evinize girmeden önce başlatmaktadır. Sigortayı nakliyatın her aşamasında devam ettirmekte ve istenmeyen bir kaza olması halinde oluşan hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktalar. Türkiye geneli olan firmalar şehir içinde ve dışına taşınmanız gerektiğinde size özel nakliyat çözümleri üretmektedir. Güler yüzlü ve anlayışlı olan personel kadroları ile nakliyat firmaları hakkında ki olumsuz yargıların değişmesini sağlamaktalar. Yüzde yüz memnun olacağınız bir taşınma deneyimi için firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın