Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sitemizde bulunan köklü nakliyat firmaları kurumsallığa önem vermekte ve müşterilerinin eşyalarının maksimum koruma altında olmasını sağlamaktadır. Pek çok firmanın sadece görünürde yapıyor olmasına rağmen sizlere sunmuş olduğumuz firmalar eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktadır. Sigortalı nakliyat yapıyor olmaları ile eşyalarım nakliye sırasında hasar görürse ne olur stresi yaşamanızı önlemektedirler. Nakliyat öncesinde yaptıkları ücretsiz ekspertiz ile eşyaların gerçek değerini belirlemekte ve sigorta yaptıktan sonra da poliçesini teslim etmekteler. Bu sigortayı yapmak için ilave ücret istememekteler. Firmalar bütçenize uygun fiyatlar bulmanızı sağlamak amacıyla düşük kar marjı ile çalışmaktadır. Fiyat teklifini telefonda değil evinize yapacakları ziyaret ile sunmaktalar. Teklifin onayını aldıktan sonra sözleşme yaparak nakliye tamamlandıktan sonra ilave maliyetler ile karşılaşmayacağınızı bilmenizi sağlıyorlar.

Evden Eve Nakliyat

Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun için profesyonel hizmetler almak için firmalardan birini seçmeniz halinde bütün detayları düşünen firmalardır. Bu sayede yorulmanıza ve stres yaşamanıza gerek kalmadan evinizi taşımanızı sağlamaktadırlar. Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte ve evden eve nakliyat sırasında eşyaları toplamak için zaman kaybı yaşamanızı önlemekteler. TSE standartlarında ambalaj malzemesi ve her eşya için özel teknik kullanıyorlar. Mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajını olduğu gibi yeni adreste de montajını ustalar ile yapıyorlar. Sektöre getirdikleri yenilikler arasında eşyaların yerleştirilmesi de bulunmaktadır. Bu sayede yeni evinizde eşyaları yerleştirmek için zaman kaybı yaşamanızı önlemekteler.

Depolama

Evinizi kısa sürede boşaltmanız gerekiyor ama yeni eviniz henüz hazır olmadığında arada ki süre içinde eşyaların güvenle kalması için depolama hizmeti verilmektedir. Bu hizmetler ile kullanmayacağınız ama elinizden de çıkartmak istemediğiniz eşyalarınızın güvenli olarak kalmasını sağlanmaktadır. Türkiye çapında firmalar oldukları için şehir merkezine yakın olan depolarında eşyalar istediğiniz süre boyunca eşyalarınızı muhaza ederler. Yılın her günü özveri ile çalışmakta ve eşyalarınızın maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktalar. Depolarına eşyaları koymak istediğinizde paketlemesini yaparak adresinizden almakta ve kendi araçları  ile getirmekteyiz. Burada sizlere ayrılan bölüme yerleştirilmektedir. Eşyaları almak istediğinizde ise bunu birkaç gün önceden haber vermeniz ile istediğiniz adrese aynı aldığımız yeni hali ile teslim etmekteler.

Bir cevap yazın